Indie folkaři Mighty Oaks zahrají v Rock Café

Mighty Oaks | Zdroj: youtube.com

Trojice muzikantů, kteří se potkali v Berlíně, vystoupí na sklonku roku v Praze a předvedou indie-folkovou show.

Mighty Oaks tvoří Američan Ian Hooper, Brit Craig Saunders a Ital Claudio Donzelli. Ti se potkali a usadili v Berlíně a společně v roce 2010 založili kapelu. Letos v březnu vydali své dlouho očekávané druhé album Dreamers. Stejně jako na předchozí desce, i na této nalezneme upřímné, autentické a emotivní písně, jejichž texty často čerpají inspiraci z krajiny severozápadního Pacifiku, rodiště Iana Hoopera. Mighty Oaks vždy hledají optimistický protějšek ke své melancholické poloze a daří se jim to dobře. Výsledkem je hudba, která umí zvýšit posluchačovu hladinu endorfinů na maximum.

Indie folkové melodie rozezvučí 12. prosince 2017 klub Rock Café. Kapela si přizvala také hosta – art-popové Giant Rooks. Vstupenky v ceně 460 Kč jsou v prodeji právě teď na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.