Třetí scéna Litovelského Otvíráku láká na zástupce elektronické scény z Čech i Slovenska

Lixx | Foto: Vanda Pirková

Milovníci hudby a dobrého piva si na Litovelském Otvíráku, jež se koná 11. a 12. srpna v areálu Pivovaru Litovel, přijdou na své. Již třináctý ročník tohoto festivalu odstartuje pátečním otvírákem místního pivovarského muzea. Následně v sobotu pak na návštěvníky čeká hudební zážitek v podobě více než dvaceti kapel na třech scénách. Představí se Janek Ledecký, Michal Hrůza, Iné Kafe nebo zástupci místní elektronické scény a slovenský DJ a promotér LIXX.

Třetí scéna Litovelského Otvíráku patří jako vždy příznivcům elektronické hudby. Příchozí se mohou těšit na celkem sedm DJ setů. Chybět nebude deephouse, chicago, techno nebo drum and bass.

Hlavním hostem letos bude jedna z nejvýraznějších postav současné slovenské hudební scény, všestranný DJ, promotér, moderátor a milovník muziky LIXX, kterého podpoří sestava lokálních i přespolních DJs. Mezi dalšími vystupujícími se objeví například zástupce pražského Cross Clubu Sta nebo bassový Prokta. Drum and bassový label Authentic Music pak zastoupí DJ a producent Peejay.

Vstup na festival je zdarma. Návštěvníci z širšího okolí mohou využít kyvadlovou dopravu mezi Litovlí a blízkými městy Olomouc a Prostějov.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.