Jarní Magnetic Festival představuje další hvězdné DJs

Deniz Koyu | Zdroj: facebook.com

Show elektronické taneční hudby zazní již popáté na pražském výstavišti v Letňanech. Žádný milovník rytmických beatů, zářivých světelných efektů a elektrizující atmosféry by si tento festival neměl nechat ujít.

Jarní Magnetic Festival, který proběhne ve středu 7. května, se pomalu ale jistě blíží. Organizátoři z LIVE61 si dávají pěkně záležet, hlavně co se týče pozvaných DJs. Část z nich se objeví ve stověžaté Praze poprvé. Mezi umělci, kteří si již na Magneticu zařádili, se objeví nizozemský elektronický mogul Billy The Kit. Jeho show se dají určitě řadit mezi velmi zdařilé. Posledním vydaným trackem je song Busted, na kterém spolupracoval se zlatým chlapcem Suyanem.

Dalším gladiátorem, který rozvášní běsnící dav šílenců, je kanadský projekt DVBBS, pod jehož názvem vystupují bratři Chris a Alex Andre. Jejich nejznámější hit je singl Tsunami, který byl několikrát zremixován. Za rok 2014 se mohou pochlubit třemi vydanými songy Celebration, Raveology a Immortal.

Organizátoři sáhli trochu i po větší exotice a pozvali dva DJe tureckého původu. Tím prvním není nikdo jiný, než slavný Deniz Koyu, zaměřující se především na progressive a electro house. Tento DJ nyní žije v Německu, odkud jezdí obšťastňovat publikum do celého světa. Posledním jeho trackem je hit Ruby, který kombinuje zvuk syntezátorů a bušení basových linek.

Další DJ, také původně z Turecka, je Ummet Ozcan, který zakořenil v Nizozemí. Tento unikátní a inovativní umělec se zaměřuje na styly, jako jsou trance, tech-trance, progressive house či electro house. V poslední době se rozléhá jeho hit Revolution ve všech klubech po celém světě.

Posledním představeným DJem je úžasný mladý umělec z Nizozemí Dannic. Jeho skladba Blueprint, na které spolupracoval s nizozemskou hvězdou Sick Individuals, obsadila na serveru Beatport první místo. Dannic, vlastním jménem Daan Romers, spolupracoval s významnými umělci elektronické scény – s Hardwellem nebo Nickym Romerem.

Letošní jarní Magnetic Festival bude plný zvučných jmen, rozvibrovaných beatů a příjemně ztřeštěných fanoušků elektronické hudby. Lístky je možné zakoupit na serveru ticket61 za cenu 1090 korun za základní vstupné a 2900 korun za VIP ALL Inclusive.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.