Jeden z hlavních členů Wu-Tang Clan vystoupí v Praze

Ghostface Killah | Zdroj: facebook.com

Jednu z nejzásadnějších hip hopových kapel historie s názvem Wu-Tang Clan zná téměř každý. Vyskytuje se v ní celá řada velice kvalitních rapperů, kteří se povětšinou dokázali prosadit i na sólové dráze. Jedním z nich je drsňák Ghostface Killah. A právě tento muž vystoupí 28. září v pražském Lucerna Music Baru.

Samotní Wu-Tang Clan se objevili na světě roku 1993 v New Yorku. Úplně původními členy byli RZA, GZA a ODB. Chvíli na to se ovšem přidali i Method Man, Reakwon nebo právě Ghostface Killah. Jméno si vypůjčili z kung-fu filmů, což napovídá i název první desky Enter the Wu-Tang (35 Chambers). Jejich nejúspěšnějším albem se stalo následující Wu-Tang Forever.

Ghostface Killah rozhodně patří k jejich nejaktivnějším členům. Stará se o charitu, odmítá ochranku, ale především je to pořádně ostrej týpek. Na kontě má velké množství alb a nepřekonatelných projektů – Iron Man, Supreme Clientele, Fishscale, Wu-Massacre, Sour Soul a další. Přestože už mu na dveře klepe padesátka, stále má energie na rozdávání.

Prahu navštívil už několikrát, ale i letos má v plánu jednoznačně ukázat, proč se řadí k nejvýznamnějším rapperům. Takže koukejte všichni dorazit 28. září na nezapomenutelnou hip hopovou akci v pražském Lucerna Music Baru.


Napište komentář