Jen pár dní zbývá do pražského koncertu Lady Gaga

Lady Gaga | Zdroj: facebook.com

Všestranná a svérázná popová zpěvačka Lady Gaga již za deset dní navštíví Prahu v rámci svého celosvětově úspěšného turné Artrave: The Artpop Ball. Naposledy zde vystoupila před čtyřmi lety, kdy vyprodala celou halu.

Když v roce 2012 fanoušci zjistili, že třetí koncertní turné Lady Gaga, Born This Way Ball Tour mine Českou republiku, bylo to pro ně velké zklamání. O to větší pak byla očekávání, zda s aktuální koncertní šňůrou navštíví Prahu. Na seznamu se na štěstí pražská O2 arena objevila, a tak již za několik dní rozpoutá před jejími branami davové šílenství. Před čtyřmi roky, kdy umělkyně naposledy navštívila naše hlavní město, se fronta pro sektor na stání začala tvořit již v dopoledních hodinách a jiné to rozhodně nebude ani tentokrát.

Všestrannost je v jejím případě slabé slovo. Nejenže v průběhu turné stihla představit svůj nový parfém Eau de Gaga, ale natočila také jazzové album spolu s legendárním zpěvákem Tony Bennettem, který u nás před pár dny vystoupil. Z alba nazvané Cheek to Cheek můžete aktuálně slyšet v rádiích píseň Anything Goes. Zároveň si stihla toto pondělí odskočit do Bruselu na jejich společný koncert. O množství rozhovorů, které stíhá absolvovat ani nemluvě.

Těžko pochopíte, že při tom všem má ještě dostatek energie na to cestovat po celém světě a předvádět neskutečnou show. Aktuální turné je totiž jedná velká party plná zářících světel, tance, hudby a módy. Na pódiu je čímkoliv si zamane být. Chvíli je mořskou vílou, chvíli chobotnicí a pak se promění v elegantní dámu. Zkrátka nikdy nevíte, co vás s ní na koncertě čeká. A kdo ví, třeba si vás pozve na pódium a nebo do backstage. Lady Gaga se komunikace s fanoušky nebojí a má je ráda u sebe. 5. říjen klepe na dveře a vstupenky budou už jen ubývat. Rozhodně si tuhle fascinující show nenechte ujít.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.