Russkaja se chystá rozdovádět Českou republiku   

Russkaja | zdroj: facebook.com

Ruská nespoutanost, rakouská preciznost, balkánský rytmus a tvrdé kytarové riffy. To je jen část z toho, co tvoří kapelu Russkaja. A tato zvučná kombinace se v listopadu převalí přes Zlín, Prahu a Ostravu.

Poslední klubové představení v Česku proběhlo po několika odloženích v zimních měsících roku 2012 v pražském Lucerna Music Baru a toto léto ukázala kapela svou sílu na festivalu Masters of Rock. Russkaja si na našem území vybudovala silnou fanouškovskou základnu díky svým chytlavým rytmům a koncertním přednesem, jenž rozproudí krev i těm nejchladnějším osobám, které na jejich vystoupení zabloudí.

Zatím poslední deska, která nese název Energia, vyšla loni. Stejně jako předchozí dvě alba i Energia obsahuje skladby, které mohou konkurovat známým peckám jako jsou Psycho Traktor, Dope Shit a mnoha dalším. Russkaja na sebe v poslední době upozornila i velice vydařeným remixem popového hitu Get Lucky od Daft Punk. Když se toto seskupení sejde na pódiu, je o zábavu a dobré vzpomínky postaráno.

Fanoušci se mohou těšit na jejich vystoupení 8. listopadu ve Zlíně v klubu Masters of Rock Café,  9. listopadu v pražské MeetFactory a o dva dny později tuto mini tour zakončí v Ostravě v klubu Garage. Vstupenky jsou k sehnání v síti Ticketpro za 390 korun.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.