K Escape the Fate se v Praze připojí Abyss, Watching Me

Abyss, Watching Me | Zdroj: facebook.com

Za čtrnáct dní se fanoušci konečně dočkají kapely Escape The Fate. Ta nyní doplňuje svůj support.

Americká kapela Escape the Fate vystoupí 17. října v pražském klubu Podnik. Fanoušci se jí tak dočkají po dvou zrušených koncertech, které měla formace odehrát v červnu a listopadu minulého roku. Do Prahy s sebou přiveze kalifornskou rockovou kapelu New Year’s Day.

S nimi měli původně vystoupit ještě Glamour Of the Kill. Ti ovšem nepřijedou, a tak museli Escape the Fate hledat náhradu. A k tomu jim pomohl pořadatel koncertu Obscure Promotion, který dosadil na místo předskokanů pražskou partičku Abyss, Watching Me. Tato post-hardcorová formace, v čele s Egorem Erushinem, vznikla v roce 2011 v ruském Stavropolu. Letos prošla znovuoživením a doplněním o české členy. Skladbu jste mohli zaslechnout třeba v seriálu Upíří deníky. Koncert v hlavním městě po boku Escape the Fate bude jejich prvním vystoupením.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.