Soutěž o dvě novinky Laskonky a kremrole kapely Wohnout (ukončeno)

Wohnout | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Veleoblíbená česká kapela Wohnout, jejíž doménou jsou chytlavé melodie a vtipné texty, vydala před několika dny svou v pořadí osmou desku s vypečeným názvem Laskonky a kremrole. Připravili jsme soutěž o dvě CD.

Skupinu Wohnout asi není třeba příliš představovat. Je to jedna z mála tuzemských kapel, která svou hudbou dokáže pobavit a která se za hojnou účast fanoušků pod koncertními pódii nemusí stydět. Vtipné texty, chytlavé melodie a charisma bratrů Honzy a Matěje Homolových, Zdeňka Steinera a Jirky Zemánka nechybí ani na osmém albu Laskonky a kremrole.

„Chtěli jsme udělat písničky stručný a srozumitelný, žádný intelektuální výlevy mezi řádky, či instrumentální orgie. Z velkýho výběru kompletních skladeb jsme nakonec vybrali ty, který dohromady zní jako celek, to nám udělalo radost,“ komentuje novou desku Honza Homola. Na novince hostují také zajímaví hosté, jako jsou Xavier Baumaxa, Vojta Lavička či Marek Eben.

Wohnout: Inspirace pramení z našeho lifestylu. Snažíme se být veselí

Jak se jmenuje debutové album kapely Wohnout?

a) Pedro se vrací

b) Cundalla

c) Zlý noty na večeři

Vyhrát můžete prostým způsobem. Zodpovězte jednoduchou otázku a staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo Laskonky a kremrole. Soutěž o dvě CD probíhá od čtvrtka 2. do čtvrtka 9. října 2014. Výherci budou informováni prostřednictvím e-mailu.


Napište komentář