Kanaďan Caribou to spočítá celé MeetFactory

Caribou – kanadský hudebník a matematik žijící a tvořící v Londýně, vystoupí 16. října v pražské MeetFactory, a to spolu s hostující zpěvačkou svého nového alba jménem Jessy Lanza.

Caribou, Manitoba či Daphni – pod všemi jmény se skrývá talentovaný kanadský skladatel, muzikant a producent  jménem Daniel Victor Snaith. Na své hudbě intenzivně pracuje již 14 let a prakticky cokoliv za poslední roky vyšlo z jeho dílny, spadá pod označení hitovka. Poslední deskou Swim z roku 2010 (vyhlášenou i prestižním serverem Resident Advisor za desku roku) a hlavně neúnavným koncertováním se Caribou vyšvihl mezi stálice nezávislé hudební scény, a to tak, že vystupoval po boku Radiohead či Toma Yorka – asi netřeba dodávat nic dalšího.

Mezi jeho nejslavnější singly patří pecky jako Odessa, Sun a dále zmiňovaná věc s názvem Our Love ze stejnojmenného alba.

Po hvězdných výstupech se milý Caribou na pár let zklidnil a tak trochu zmizel ze scény, ale nenechal na sebe dlouho čekat a vydal desku s názvem Our Love, po které přišlo tohle velké podzimní turné, v jehož rámci zavítá i do Prahy.

Na turné Dana doprovází talentovaná Kanaďanka Jessy Lanza, která zároveň hostuje i na albu Our Love. Těště se na milé popové rytmy, elektro, lehkou folktroniku a celkově kvalitní taneční hudbu, která nepochybně přejde do ještě kvalitnější party. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji v sítích Ticektportal za cenu 550 korun + poplatky prodejci nebo v místě konání akce. Neváhejte a See ya in da MeetFactory!

 


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.