Kompletní line-up prvního Overtone festivalu je venku!

Android Asteroid | Zdroj: Fource Entertainment

Finální podoba line-upu pro nový festival, který započne již za deset dní v Riegrových sadech, je kompletní. Na koho že se můžeme kromě Milky Chance, Shannon Saunders a The Asteroids Galaxy Tour těšit?

Festivalovou čtyřku doplní domácí formace Android Asteroid, kterou tvoří dva pražští producenti,  Jan Pospíšil a Tomáš Konůpka. Za celým projektem je ale rovnou devět hlav. Své první album natočili velice hvězdně – rovnou na slavné Abbey Road. Nejnovější deska s názvem Ikaros ukázala jak zní kombinace západoafrického beatu a moravského cimbálu. A to dopadlo to skvěle. Ostatně o tom se budete moci sami již brzy přesvědčit.

Za deset dní, tedy 15. srpna můžete osobně ohodnotit, jak se organizátorům povedlo zrealizovat myšlenku uspořádat festival, kde nejde o to slyšet co nejvíc muziky, ale slyšet především kvalitní neoposlouchanou hudbu. Vstupenky lze zakoupit na GoOut.cz za 690 korun.

 


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.