Nabití Scooter míří na Výstaviště. V listopadu představí nové album

Scooter | Zdroj: facebook.com

Buď jste je milovali nebo nenáviděli. Devadesátá léta jim ale rozhodně patřila. S novou deskou, která je prý průlomovou, přijedou Scooter v listopadu i do Prahy.

Hudba, která vás buď chytla a nepustila anebo jste ji při prvních tónech nenávistně vypnuli. Devadesátá léta byla pro Scooter vrcholem jejich kariéry a to nejen díky hudbě, ale i oslňujících pódiových show a živelným až hlasitým projevům frontmana H. P. Baxxtera, jehož charismatu a sex-appealu čas nic neubral. Hity jako Hyper Hyper, How Much Is the Fish?, Ramp! (The Logical Song) či Nessaja jim zajistili 23 hitů v top ten, 30 miliónů prodaných nosičů a na 90 zlatých a platinových desek za prodej.

I přes různá úskalí, například v podobě odcházejícího zakladatele Ricka J, Jordana a jeho nahrazení DJem, klávesistou a producentem Philem Speiserem, to kapelu nepoložilo. Přišla nová éra, která přidala Scooter potřebnou novou jiskru, energii a živost. „Museli jsme začít jednat,” říká k tomu Baxxter, a s lehkou nadsázkou dodává: „A ve Philovi jsme našli chlapíka, který je natolik nekompromisně pohroužený do všech nových technologií, že každý náš nový track byl zpočátku něco jako výsledek boxerského zápasu mezi mnou, Michaelem Simonem a Philem v ringu…”

Minulý rok vydali Scooter nové album T5C – The Fifth Chapter, které je podle nich nejprůlomovější v historii formace. Album překvapí na všech frontách – kompaktnost i zvuk jsou zcela jiné a neoposlouchané. A poprvé najdeme u zkušených muzikantů potřebný nadhled, humor, sebeironii.

Scooter s novou energií můžete naplno zažít 13. listopadu 2015 od 19 hodin v Malé sportovní hale na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Vstupenky v cenách od 650 Kč do 2 490 Kč jsou k mání nyní v sítích Ticketpro a Ticketportal, cena vstupenek se bude postupně zvyšovat.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.