Koncert Skindred doprovodí zvučná jména ze světa i z domácí scény

Soil | Zdroj: facebook.com

Před hlavní hvězdou večera vystoupí 6. února v pražském Lucerna Music Baru i speciální host z USA, kapela Soil, evropské seskupení Maplerun a formace The Switch, která zastupuje tuzemskou hudební scénu.

Skindred se chystají v Lucerně představit své připravované album Kill the Power, které vyjde 26. ledna a ze kterého jsou již známy hity Ninja a stejnojmenná pecka Kill the Power. Po poslechu těchto songů vám bude jasné, že večírek nebude jen tak ledajakou akcí, ale koncertem, který klub pořádně rozpálí a fanoušci si zde užijí své.

Celá akce startuje už ve 20 hodin, celkem na ní vystoupí čtyři kapely. Předkapely The Switch, Maplerun a Soil se pokusí navnadit na headlinery večera. Kapela Soil pochází z Chicaga a předvede nekompromisní hard rock doplněný o energickou pódiovou show, která rozhodně umí vtáhnout. Maplerun doprovázejí Skindred na jedné z několika částí evropského turné. Seskupení hraje nu-metal spojený s alternativním rockem. Maplerun nejsou v České republice moc známí, o to více mohou návštěvníky uchvátit, protože umí zahrát opravdu dobře. Poslední předkapelou jsou čeští The Switch, kteří vystoupí se svým emo crossoverem a charismatickým přednesem zpěváka Štěpána.

Vstupenky na akci můžete sehnat nejlevněji na pokladně Lucerna Music Baru a v obchodě Crossphere, a to bez poplatků za 420 korun. V ostatních předprodejích vás lístek vyjde na 450 korun. Na místě (pokud vůbec nějaké lístky budou) se bude vstup prodávat za 490 korun.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.