Kontroverzní Lady Gaga má na mušce Prahu

Lady Gaga | Zdroj: facebook.com

V poslední době snad není hvězdy, která by se tolik vyžívala ve skandálech a šokování jako právě Lady Gaga. Ta nyní oznámila termín svého turné, v jehož seznamu se objevila i Česká republika – v pražské O2 areně vystoupí 5. října.

Jméno americké zpěvačky Lady Gaga se objevuje v médiích snad čím dál tím častěji. Bulvár je vždy napjatý, s jakou absurditou zase přijde. Zda se někde objeví v šokující róbě nebo dokonce bez ní. Ať je váš názor na tuto umělkyni jakýkoliv, jedno se jí musí nechat – je to dobré pro byznys. Zpěvačka nyní oznamuje evropskou část turné, která zahrnuje i koncert v České republice – v pražské O2 areně vystoupí 5. října. Naposledy tu Lady Gaga koncertovala před čtyřmi lety, kdy vyprodala celou halu. Princezna popu představí svůj program Artrave: The Artpop Ball, který slibuje především show plnou hudby, módy a tance, a to nejen k poslednímu albu Artpop. Cena vstupenek, jejichž oficiální předprodej bude zahájen 17. února, se bude pohybovat od 1350 do 2590 korun.

Lady Gaga, původním jménem Stefano Joanne Angelina Germanotta, se narodila italským rodičům v New Yorku roku 1986. O dvacet let později si zvolila pseudonym Lady Gaga podle písně Radio Gaga od skupiny Queen. V roce 2008 vydala desku The Fame a rázem začala sklízet celosvětový úspěch, zejména s hity jako Just Dance a Poker Face. Diskografii Lady Gaga, která je zajisté jednou z nejdiskutovanějších, ale i nejprodávanějších zpěvaček všech dob, nyní tvoří čtyři studiová alba.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.