Lenny Kravitz přijede na podzim do Prahy představit nové album

Lenny Kravitz | Zdroj: facebook.com

Rocker Lenny Kravitz vydá v září své desáté album Strut a měsíc na to zahájí světové turné, během něhož se zastaví i v České republice!

Právě dnes vydává americký rocker Lenny Kravitz velmi očekávanou novou skladbu The Chamber. Tato píseň je předzvěstí nového alba Strut, které vyjde 23. září. To by mělo obsahovat dvanáct nových písní, na kterých Lenny pracoval kompletně sám. Nahrál veškeré nástroje, napsal všechny texty a album i sám produkoval. Až s finálním mixem mu pomohl slavný Bob Clearmountain (Bruce Springsteen, David Bowie). Lenny Kravitz slibuje, že se vrací k tomu pravému rock ‘n‘ rollu.

Téměř měsíc po vydání alba vyráží rocker na světové turné. Vedle zastávek v Rusku nebo Velké Británii zavítá Lenny Kravitz i do České republiky, aby představil svou desátou studiovou novinku. V pražské O2 aréně vystoupí 13. listopadu. Vstupenky jsou však v předprodeji už od 27. června v sítích Ticketportal. Členové fan klubu a Klubu Live Nation si je mohou zajistit o dva dny dříve.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.