Letošní Sweet Fest přivítá Chrise Holmese z W.A.S.P.

Chris Holmes | Foto: youtube.com

Už čtvrtý ročník glam-rockového festivalu Sweet Fest se brzy odehraje v Ostravě a tentokrát na něj pořádající kapela Sweet Leopard přizvala i jednu z největších osobností glamové scény osmdesátých let, Chrise Holmse z W.A.S.P.

Kytarista, jenž s W.A.S.P. hrál střídavě během posledních dvou dekád předchozího století, na Sweet Festu vystoupí spolu se svojí kapelou Mean Man. Na kontě má už dvě studiová alba, z nichž zatím nejnovější Shitting Bricks vyšlo před dvěma lety.

Ještě před vystoupením headlinera se ale na pódiu ostravského Barrák music clubu vystřídají dvě kapely. První z nich budou Liquid Jesus, kteří dorazí z Brna a ačkoli se na scéně pohybují teprve od roku 2015, mají už na kontě glamové EP s názvem Time Machine. Dále budou na programu domácí Sweet Leopard. Těm loni v listopadu vyšlo už druhé album Horny House, s nímž sbírají úspěchy jak u nás, tak i v zahraničí.

Sweet Fest se bude konat 22. dubna od 19:00 v již zmíněném music clubu Barrák. Vstupenky je možné pořídit v předprodeji na pokladně klubu či na portálu SMSTicket za cenu 450 Kč, případně až na místě za 550 Kč.

Festival se těší už svému čtvrtému ročníku, přičemž na tom posledním vedle pořádajících Sweet Leopard vystoupili i polští Nasty Crue a svůj český debut zde zažili Damn Dice z Londýna.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.