Martin Písařík & Akustik budou křtít mezi knížkami

Akustik | Zdroj: akustik.martinpisarik.cz

Martina Písaříka znáte spíše jako televizního a divadelního herce, dabéra a moderátora. V listopadu jej však můžete poznat jako hudebníka na křtu CD jeho kapely Akustik.

V roce 2009 měla kapela Akustik svůj první koncert. Již tehdy si našli své první fanoušky. Hudba kapely je různorodá, jedná se o směsici romantických balad, rytmických písní s prvky jazzu, blues a popu. Kromě již zmíněného Martina Písaříka, který má na starost text, hudbu, zpěv a kytaru, jsou členy kapely Omar Khaouaj hrající na kytaru, violoncellistka Zuzana Virglerová a Camilo Caller, který hraje na perkuse (všechny bicí nástroje jako např. tamburína, triangl nebo xylofon, nepatří sem však bicí souprava – pozn. redakce).

Kapela momentálně slaví, protože po čtyřech letech fungování konečně vydávají své první CD s názvem Na Chodníku. Při této výjimečné události se rozhodli své album pokřtít. Učiní tak 3. listpoadu v prostorách Ústřední knihovny na Mariánském náměstí v  Praze. Kmotrem alba se stane zpěvák a herec Ondřej Brzobohatý.

Výběr místa je jistě netradiční, avšak o to více originální. I když ticho ke knihovně neodmyslitelně patří, Akustik slibují neopakovatelnou zábavu. Hostem bude například Ruda Musil, který zahraje na klarinet a hoboj. Zazpívá také vokální skupina Cosmetic Tissues. Součástí křtu bude i prodej alba.  

Spolu s nimi se této události můžete zúčastnit i vy a zažít tak mimořádný způsob křtu desky, který jen tak někdo nemá. Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketpro za 190 Kč.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.