Michael Bublé míří v rámci svého turné i do Prahy

Michael Bublé se poprvé představí v ČR | Zdroj: facebook.com

Asi nejúspěšnější z komerčních zpěváků současnosti se v naší republice představí poprvé v historii 24. ledna 2014 v rámci turné k desce To Be Loved. Koncert se odehraje v pražské O2 Areně.

Tradiční pop, jazz a velká kapela za zády – to vše jsou charakteristické znaky kanadského zpěváka, který za svou kariéru prodal více než 45 milionů alb. Obdržel spustu Juno Awards (obdoba Grammy – pozn. red.) a tři ceny Grammy.

Michael Bublé chtěl být v mládí hokejistou. Zlomovým okamžikem se stala deska pojmenovaná nikterak stylově – Michael Bublé, se kterou zpěvákovi pomohl producent David Foster. CD mělo úspěch i mimo Kanadu.

Aktuálním počinem je album To Be Loved. Právě k ní se vydává zpěvák na tour, která má svou zastávku i v pražské O2 Areně. „Vstupenky pro nejvěrnější příznivce budou k dispozici od 3. října, pro širokou veřejnost pak o den později,“ uvedla Kateřina Dědková z pořádající agentury Nu Coast. Vstupenky budou k mání za 1290 – 3990 korun.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...