Tleskači chystají koncert v pražské Akropoli

Tleskač | Zdroj: facebook.com

Plzeňská ska-punková partička Tleskač vystoupí v pražském Paláci Akropolis. Můžete se těšit na pořádnou dávku muziky, která vás určitě nenechá klidnými.

Tleskač jsou veselá kapela, která se pohybuje na české hudební scéně již od roku 2000. Vznikla při přípitku na nové milénium v plzeňském klubu Divadlo pod lampou. Kromě ska Tleskači zabrouzdají i do jazzu, swingu či naší lidové polky. Za třináct let své existence několikrát vystřídali své členy až do nynější podoby, která je následující: Dominika Švábová (zpěv), Otto Weiss (zpěv), Martin Bělohlávek (klávesy), Václav Vondrášek (trombón), Jan Nedoma (kytara), Jakub Ševčík (trumpeta), Michal Dolejš (alt, barytonsaxofon), Ivan Audes ml. (bicí) a Jiří Sýkora (baskytara, zpěv, kontrabas, kapelník). Kapela se do dnešního dne může pochlubit třemi vydanými studiovými alby. Jsou jimi Ska z česka (2004), Na předměstí Bory (2006) a Never Die Songs (2011).

Chystaný koncert proběhne 12. října ve velkém sále Paláce Akropolis. Začátek je plánovaný na 19 hodin a 30 minut. Vstupenky, které je možné zakoupit v síti Ticketpro či přímo v prodejně Paláce Akropolis, jsou dostupné za 150 korun v předprodeji do 11. října a za 180 korun na místě v den koncertu.


Napište komentář

Jaroslav Štěrba
O Jaroslav Štěrba 49 Článků
Jsem člověk, který má rád hudbu z jakékoliv stránky. Ale moje srdce táhne k elektronické hudbě, a to především k house. Prozatím jsem studentem České zemědělské univerzity. Nyní studuji inženýrský obor - Udržitelný rozvoj biosféry. Mezi mé koníčky patří Djing, hudba, tanec, kamarádi, volejbal, plavání.