Michal Malátný vystoupí po boku jazzového big bandu

Michal Malátný | Foto: Tony Košař

Frontman nejoblíbenější české skupiny Chinaski bude už 2. října hostem exkluzivní hudební show big bandu s názvem Original Vintage Orchestra, jež se uskuteční v pražské Lucerně.

Kapela Chinaski k lítosti svých fanoušků letošní léto nevystoupila na žádném z festivalů. Hudebníci se o to více soustředí na jejich nadcházející podzimní šňůru, před jejíž začátkem se Michal Malátný na jednom pódiu sejde s jedním z našich nejlepších saxofonistů Petrem Kroutilem. Na velkolepé akci se dále se představí swingová hvězda z Los Angeles Chuck Wansley a řada dalších skvělých hudebníků.

„Máme velkou radost, že Michal Malátný přijal naši nabídku a bude s námi v Lucerně vystupovat. Musím říci, že diváci se mají opravdu na co těšit, máme v rukávu další hudební esa české scény, ale nemůžeme našim fanouškům vše prozradit a připravit je tím o překvapení,“ říká tajemně kapelník big bandu Petr Kroutil. Nezbývá nám nic než hádat, jestli dalším hostem v Lucerně bude třeba král českého rocku, zlatý slavík, muzikálová hvězda nebo některá z tuzemských zpěvaček.

Original Vintage Orchestra po velmi náročném roce nezahálí ani v létě. Hudebníci mají za sebou kromě pravidelného vystoupení na Lávce také velmi úspěšný koncert na Slovensku.

„Práce je dost a jsme za to rádi. Naše show je jedinečná a v Evropě nemůžete vidět nic podobného. Rád se dívám napříč publikem a baví mě sledovat, že na naše vystoupení chodí, jak náctiletí, tak lidé pokročilejšího věku a všichni se skvěle baví. Každý si během našeho účinkování najde to svoje,“ upřesňuje Kroutil.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.