Trapasy hudebních celebrit pobaví i vás

Adele | Zdroj: facebook.com

Jak se tak říká, každého potěší cizí neštěstí, a tak se pojďme podívat na několik trapasů zpěváků či zpěvaček.

Ani ten nejvíce naplánovaný a propracovaný koncert se nemusí podařit, o tom by asi mohla spousta hudebníků vyprávět. Je důležité z toho ovšem umět takříkajíc vybruslit. Jak se to podařilo a nepodařilo několika z nich se podíváme v následujících videích.

Začněme u jedné z nejlepších zpěvaček současnosti, Adele, která si při svém koncertu ve Forum v Kodani, roku 2016, nebrala žádné servítky. Prostě se jí to nepovedlo, tak přišla na řadu mezinárodně známá slova „shit a fuck“ (v čase 0:53).

Také Sia, která je stále velmi oblíbenou zpěvačkou, umí zanadávat, a to hned několikrát, kdy jí vypadl hlas během jednoho koncertu v rámci Dobré ráno Ameriko z roku 2016 (čas 0:30, 0:40, 1:10, 2:00). A to věřím, že na další nevychytávky v tomto videu ještě čtenář přijde sám.

Jedno z nejznámějších a nejnechutnějších videí v přestřelkách známých hudebníků je bezesporu toto Justina Biebera, kdy během koncertu, před pěti lety, pozvracel svou tanečnici. Ta první dávku ještě zvládla, druhá, masivnější a do vlasů, už jí přišla přehnaná.

V únoru roku 2004 se na finále Superbowlu v USA sešli Justin Timberlake a Janet Jackson, aby vyplnili přestávku hudebním představením. To se jim dozajista podařilo i s překvapivým závěrem. Tehdy se hodně řešilo, jestli šlo o náhodu, nebo cílenou věc. Podívejte se sami.

Lady Gaga, ani té se nepovede vše, co si zamane (pro nás obyčejné lidi dobrá zpráva). Při koncertě v Barceloně roku 2012 se už při příchodu po schodech pozvracela. A nebylo to jediné vyzvrácení žaludku. Povedlo se jí to celkem čtyřikrát. „Španělsko, vytáhlo jsi ze mne blitky. Je to dost hustá popová záležitost. Nikdy nezapomenu na dnešní večer v Barceloně. NIKDY!“ Takto komentovala svůj zážitek z Barcelony Lady Gaga na svém Twitteru.

Slušný trapas zažila taky Katy Perry, která při svém koncertě v rámci Dobré ráno Ameriko z roku 2011 hrála na flétnu. O totálním playbacku se přítomní mohli přesvědčit záhy (v čase 0:30).

Beyoncé a její Halo, moc krásná skladba. A co teprve, když jí k tomu vlají vlasy. Jenže, ty se zachytily při živém koncertu před čtyřmi lety. Beyoncé to ale dala se vší vervou.

A ještě jedna Adele a její koncert v Birminghamu roku 2016, kdy zčista jasna vypadl zvuk, a to zcela. Naskočil téměř po minutě. Fanoušci si tak mohli s Adele zazpívat i bez techniky (v čase 2:40 – 3:34).

Je zajímavé, že českým zpěvákům, zpěvačkám a skupinám se trapasy nestávají. Alespoň ne takové, které bychom někde vypátrali. Pokud ale najdete vy, čtenáři, nějaká videa, určitě nám je pošlete a my už něco, společně s vámi, vymyslíme. Na závěr přidáváme sestřih trapasů pro vaše pobavení.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...