The Offspring vystoupí v Praze už za týden

The Offspring | Zdroj: Chorus.fm

Přesně za šest dní se po několikaleté pauze opět představí The Offspring před tuzemským publikem. S sebou přivezou rovnou dvě předkapely, jednu ze Švédska a Dánska, druhá pochází z Anglie.

The Offspring zahájili své evropské turné již 15. července a teď přijde řada i na jejich zastávku v pražské Malé sportovní hale v Holešovicích. Pokud si projedete jejich nejnovější setlisty, zjistíte, že vždy hrají okolo devatenácti písní a celkem často je i prohazují v pořadí nebo úplně nahrazují něčím jiným. Určitě se ale můžeme těšit na ty nejlepší hitovky z celé tvorby, jako jsou You Are Gonna Go Far, Baby, All I Want, Come Out and Play, Staring at the Sun, Want You Bad, Bad Habit, Why Don’t You Get A Job, Head Around You, Pretty Fly, The Kids Aren’t Alright, Americana a Self Esteem.

Mimo toho vyhradili čas i dvěma předskokanům. První kapelou je dánsko-švédská sestava New Drive a britští The Bottom Line.

Co ale doopravdy zahrají na české zastávce se dovíme již 23. srpna v holešovické Malé sportovní hale. Vstupenky stále můžete zakoupit v sítích TicketPro.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.