Na konci měsíce se do Prahy přiřítí In Flames se zajímavým supportem

In Flames | Zdroj: facebook.com

Už koncem září přijede kapela In Flames rozpálit fanoušky skandinávského metalu. S sebou přiveze formace While She Sleeps a Wovenwar.

V pondělí 29. září dorazí do pražského klubu Roxy švédská metalová kapela In Flames. Svým melodickým a tvrdým zvukem si podmaní fanoušky, kterým představí i své nejnovější album Siren Charms. To vyšlo 5. září a přineslo nabušenou várku hutného materiálu. Ke skladbám Through Oblivion a Rusted Nail vydala již videoklipy.

Na pražský koncert s sebou In Flames přivezou i další specialisty v oboru. Jako support se představí While She Sleeps, hardcorová kapela z Anglie, která si vynahradí zrušený koncert v roce 2012, kdy měla vystoupit před kapelou Architects, a heavy-metalová parta Wovenwar z Ameriky. Předprodej je v plném proudu, a proto není radno s nákupem vstupenek zahálet. Pořídíte je za cenu 720 korun ve všech běžných sítích předprodeje.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.