Nebe, Ewa Farna a Support Lesbiens spojí síly na společném jarním turné!

Nebe | Zdroj: facebook.com

Zpěvačka Ewa Farna se na jaře vydá na společné turné s kapelami Nebe a Support Lesbiens. S koncertním programem On stage navštíví minimálně devět měst.

„Napadlo to naše vydavatelství Universal a management Support Lesbiens. Vcelku nedávno se z toho stal takový trend, že se spojují kapely, které jsou žánrově od sebe trošku odlišné, ale pokud je jejich pódiové vystoupení kvalitní, tak o to více nabité odchází z koncertu i publikum, protože si rozšíří obzory a je jedno, zda posloucháš jazz, vážnou hudbu, rap nebo pop. Zkrátka pokud je kapela skvělá, odneseš si s sebou domů zážitek a o tom to je,“ prozradil frontman kapely Nebe Petr Harazin, který loni získal cenu OSA Nejúspěšnějšího mladého autora v oblasti populární hudby.

Support Lesbiens na turné představí skladby z nového alba K.I.D., které ještě naživo mockrát nehráli, ale slibují také starší hity jako Cliché nebo City.

Držitelka již sedmi bronzových Slavíků Ewa Farna společné turné nikdy dříve neabsolvovala. Jak sama řekla, bude to pro ni vítaná změna.

Nebe v letošním roce připravuje vydání nové desky, jejíž prvotní singl Pláštěnky se zařadil mezi nejhranější české skladby v rádiích.

Společné turné odstartuje 25. března v České Lípě. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal.

Termíny koncertů:

25.03. – Česká Lípa – KD Crystal
26.03. – Krnov – Kofola Music Club
06.04. – Brno – KD Semilasso
15.04. – Havlíčkův Brod – KD Ostrov
16.04. – Karlovy Vary – Ambassador ND
22.04. – Most – KD Meduza
23.04. – Velké Meziříčí – Jupiter Club
30.04. – Hodonín – DK Hodonín
01.05. – Pardubice – ABC Klub


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.