Nebe pokřtí novou desku pod hvězdnou oblohou

Nebe | Zdroj: facebook.com

O unikátní křest nového alba Souřadnice se postará havířovská kapela Nebe, která jej uskuteční v jedinečném prostoru Planetária Ostrava.

Daleko před vydáním třetí studiové desky kapely Nebe, byly v éteru již dva singly – Pláštěnky a Zkus na chvíli mi lhát. Zejména Pláštěnky se pak těšily z úspěchu znění rádiovým éterem a na koncertech si je pobrukoval snad každý. Letos v únoru kapela přišla s novým singlem Bezvědomí, jímž konečně avizovala i příchod alba. To vyšlo 31. března pod vydavatelstvím BrainZone a změny od předchozích dvou desek jsou takřka hmatatelné.

Nové album Souřadnice je z velké části inspirováno vesmírem, a tak vznikl nápad, uspořádat křest v planetáriu. O ten se postará humanoidní robot Engie.

Máte rádi pohled na hvězdné nebe? Jak na vás působí noční obloha plná hvězd, souhvězdí, planet a dalších intergalaktických objektů? Už jste viděli robota křtít album?

Unikátní šedesátiminutový křest desky Souřadnice proběhne 6. května v 17:00 a 20:30 hodin. Jelikož je kapacita planetária značně omezena, byly oba termíny velmi rychle vyprodány. Aktuálně kapela Nebe tedy přidala třetí termín, a to 7. května od 17:00 hodin. S nákupem vstupenek neváhejte, mizí velmi rychle a seženete je na webu Planetária Ostrava.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 377 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.