Největší hity Jethro Tull zazní v podání symfonického orchestru

Ian Anderson | zdroj: facebook.com

Ian Anderson dorazí do Prahy 14. dubna se symfonickým orchestrem a představí českému publiku největší hity Jethro Tull.

Britské legendy Jethro Tull se na hudební scéně pohybují už 45 let a své fanoušky obohatili o téměř stejný počet alb, mezi která zahrnujeme i nahrávky z koncertů či bestofky. Desek se po světě prodalo více než 60 milionů kusů. Své fanoušky si hudebníci získali především díky propojení rockové hudby s folkovou, která místy přechází až do renesančních tónů.

Do pražského Kongresového centra se chystá frontman kapely, zpěvák, flétnista, kytarista a hráč na mandolínu, Ian Anderson, za doprovodu symfonického orchestru. Celý koncert bude průřezem toho nejlepšího od Jethro Tull. Čeští fanoušci se tak mohou těšit na hity jako Living in the Past či Aqualung a mnoho dalších nezapomenutelných skladeb. Ian Anderson i se svou skupinou se do Česka vrací často a rád, protože je zde po kapele neutuchající zájem, což potvrzují předchozí beznadějně vyprodané koncerty. A vše naznačuje tomu, že u vystoupení svolaného na 14. dubna tomu nebude jinak.

Vstupenky začínají na 990 korunách v síti Ticketpro. A mizí opravdu rychle, neváhejte proto moc dlouho.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.