nothing, nowhere při své podzimní tour navštíví i Prahu

nothing, nowhere | Zdroj: youtube.com

Na podzim Praha přivítá jedno z nejzvučnějších jmen současného deep rapu. nothing, nowhere, který tento pátek navíc vyhodí do světa novou desku, přijede 4. listopadu do Café V lese.

nothing, nowhere je sólový projekt Joea Mulherina. Mulherin je skladatel, zpěvák, kytarista, rapper a producent. Loni na podzim vydal debutové album s názvem reaper a za pár dní nás čeká další album ruiner. Už jeho předešlé věci v podobě pár EP a singlů ale zaznamenaly velký úspěch třeba na SoundCloudu.

nothing, nowhere rozhodně nejde zařadit jen do stylu rapu. Ve své hudbě jej totiž mixuje s drásavými melancholickými riffy a syntetickými beaty. Že tohle není typický rapový projekt svědčí i to, s jakými kapelami se nothing, nowhere spojuje. Na albu reaper má ve featu dříve velmi populární emo skupinu Dashboard Confessional, jelikož má k žánru emo také velmi blízko. Dále dělal předskokana třeba Good Charlotte a Pete Wentz z Fall Out Boy ho propaguje přes svůj label.

Vzhledem k tomu, jak rychle za sebou teď nothing, nowhere vydává nové věci, se můžeme jen dohadovat, co dalšího nám ještě představí, než ho uslyšíme 4. listopadu v Café V lese. Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz