Oslavte MDŽ s Dirty Blondes v Rock Café

Dirty Blondes | Zdroj: facebook.com

Halelujá, sobota se nám konečně blíží a pokud ještě pořád nevíte, jak s ní naložit, máme pro vás jeden tip k dobru. V klubu Rock Café si po čase zařádí špinavci Dirty Blondes. Přijďte si upustit páru s nimi!

O sobotním koncertu oblíbených Dirty Blondes si štěbetají už i vrabci na střeše. Stejně ho ale raději připomínáme pro případ, že byste ho náhodou propásli. Zklamání by mohlo být velmi bolestivé, protože pražská klubová scéna tento víkend nic rajcovnějšího nenabízí a určitě ještě dlouho nebude. Tedy alespoň pro ty z vás, kteří máte rádi melodický punk’n’roll  a ujíždíte si na blondýnách. Kapela se v Matičce objeví po delší době, brzy začne festivalová sezóna, a tak to půjde o jednu z posledních příležitostí užít si Blondýny mezi čtyřmi zdmi. Pro Pražáky minimálně až do křtu jejich nového CD.

Spolehněte se, že Dirty Blondes na MDŽ nebudou hrát žádné staré škrpály, ale otestují na vás pecky z novinkové desky. Koncert proto můžete pojmout jako ideální příležitost, jak dostat pod kůži čerstvý materiál z jejich dílny ještě před křtinami nové placky. Aby těch důvodů proč vyrazit nebylo málo, rozsekat vás na maděru Blondýnám pomůže německá punková stálice Green Frog Feet z Regensburgu. Výlet do říše blonďatého rock’n’rollu startuje krátce po dvacáté hodině a lístek na něj pořídíte přes SMS TICKET za pouhých 150 korun, na místě si dvacku připlatíte. Neváhejte a vyrazte, bude to jízda jako vždycky.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.