Ostravu na podzim navštíví německá legenda Paul van Dyk!

Paul van Dyk | Zdroj: Facebook.com

Celosvětově známý, legendární umělec Paul van Dyk vystoupí v říjnu v Ostravě. Očekávaná party roku Moravskoslezského kraje se rozezní v prostorách Trojhalí Karolina.

Taneční mág Paul van Dyk má vystoupení v Ostravě naplánováno na 21. října 2016, kde přiveze i nové album The Politics Of Dancing 3. Těšit se však můžete i na odehrání starších pecek v live mixech.

„Před mnoha lety jsem na Ibize zažil něco, co ve mně zanechalo dojem a na co nezapomenu. Sledoval jsem přátele z Tel Avivu a přátele z Libanonu, jak tančí bok po boku – bez války, bez čehokoli dalšího, kromě respektu. V roce 2016 to má dokonce větší význam, než tomu bylo tehdy. Na vlastní oči vidím, jak elektronická hudba spojuje lidi, kteří by se za jiných okolností nesetkali. To je podstata toho všechno – cílem mé hudby je sjednotit lidi.” řekl během své poslední návštěvy Česka držitel několika prestižních cen Paul van Dyk.

K vyprodaným koncertním tour napříč kontinety přispívá také jeho producentská kariéra, kde spolupracoval například s Justinem Timberlakem nebo Depeche Mode.

Jeden z nejoblíbenějších DJs světa s více než 3 miliony prodaných desek se mimo hudbu věnuje také politice, podporuje dětské charitativní projekty v Indii, či spolupracuje s německým Červeným křížem.

Vstupenky (včetně VIP a VIP GOLD) na tuto elektronickou show můžete zakoupit v síti Ticketpro.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.