Overtone festival proběhne už zítra

Ghost Of You | Zdroj: Facebook.com

Festivalový nováček Overtone se zítra podruhé představí v Praze. Nyní se stěhuje do prostorů pražského Roxy. Nabízí hned několik hudebních žánrů.

Multižánrový festival Overtone, jež probíhá pod hlavičkou oděvní celosvětové společnosti H&M s názvem H&M Loves Music, se zítra již podruhé ukáže v pražském Roxy. Premiéra tohoto projektu proběhla již 15. srpna v Riegrových sadech na pražských Vinohradech.

Veškerý line-up má na starosti agentura Fource, která se zaměřuje na nové hudební talenty především z řad indie, folku, popu, elektroniky, ale i alternativního hip-hopu. Pořadatelé vždy během večera představí tři až čtyři hudební interprety tak, aby kvalita byla tím převažujícím faktorem nad kvantitou. Tentokrát se o hudební večer postarají indie-popoví MS MR z dalekého New Yorku, elektropopová Kyla La Grange s kořeny sahajícími až do folku, Griz s prvky soulu a funky a konečně čeští Ghost Of You, pohybující se na vlnách psychedelického indie popu.

Celý minifestival proběhne již zítra, 23. 11.  v hudebním klubu Roxy. Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím kulturního serveru GoOut.cz.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 358 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.