Pipes and Pints vystoupí v Roxy se zajímavými hosty

Pipes and Pints | Zdroj: facebook.com

Už 15. února vystoupí v pražském klubu Roxy formace Pipes and Pints. Před touhle punk-folkovou divočinou zahrají předskokani Threes Away a The Queens of Everything.

Pokud teskníte po nějakém tom zběsilém hudebním zážitku, určitě byste si neměli nechat ujít koncert skupiny Pipes and Pints. Tahle pětičlenná parta vyráží v půlce února na turné a zastaví se také v Praze. V klubu Roxy vystoupí 15. února a předvede fanoušky tolik oblíbenou kombinaci divokého punku a rockové energie s nezaměnitelným zvukem dud. Říkáte si, jak to asi může znít? Podle všeho suprově! Při jejich vystoupení nezůstává žádné tričko suché a dokazuje to i velký zájem o nastávající turné.

Jako předkapely vystoupí nejprve formace Threes Away, která do Prahy míří až z dalekého Texasu, po nichž přijdou na řadu punk-rock’n’rolloví The Queens of Everything z Čech. Společně tak publikum připraví na následnou divokou jízdu. Večer je dlouhý, a proto po Pipes and Pints zahraje Dj Pinokio v rámci oficiální afterpárty. Od půlnoci se pak rozjede akce SHAKE IT!, která rozezní klub house music.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.