Písničkář Pokáč úspěšně vyprodává koncerty

Pokáč | Foto: Dominik Kučera

Mladý hudebník a textař Pokáč patří mezi nejvýraznější postavy nastupující generace písničkářů. Momentálně obráží Českou republiku se svým jarním turné a o jeho koncerty je enormní zájem. Pražský koncert se vyprodal za jediný den.

Do širšího povědomí se Pokáč dostal mimo jiné i díky spolupráci se svým kamarádem Voxelem, s kterým již delší dobu tvoří úspěšnou autorskou dvojici. Podzim loňského roku strávili na společném turné, které bylo bezmála na všech zastávkách vyprodané.

Na úspěšný podzim navazuje Pokáč svou první samostatnou koncertní šňůrou, která jak se zdá, bude neméně úspěšná. Turné zahájil již na začátku února vyprodaným pražským koncertem. O den později se pak představil libereckému publiku ve vyprodaném Experimentálním studiu.

„Je to moje první samostatné turné a fakt se na něj těším. Několik koncertů je už vyprodaných, což mi přijde jako sen, upřímně jsem to nečekal. Živé hraní mě mega baví, dám do toho všechno a věřím, že si to lidi užijou,“ láká na své koncerty skromný muzikant.

I přes rostoucí počet koncertů však Pokáč nepolevuje v přípravách své debutové desky, jejíž vydání se pod produkčním dohledem Honzy BalcárkaLight & Love, chystá na květen tohoto roku.

Pokáčovo jaro 2017

22. února         Plzeň – Zach’s Pub
23. února         Plzeň – Zach’s Pub – vyprodáno
24. února         Neratovice – Jazz Club
09. března       Ostrava – Barrák
17. března       Jihlava – Chilli bar
23. března       Slaný – Jazz Café Fany
24. března       Slaný – Jazz Café Fany – vyprodáno
25. března       České Budějovice – K2
30. března       Hradec Králové – AC Klub
31. března        Brno – Eleven
07. dubna        Vrchlabí – Bowl Music Bar
26. dubna        Praha – Café v Lese
27. dubna        Praha – Café v Lese – vyprodáno


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.