Alter Bridge vystoupí v červnu v České republice

Alter Bridge | Foto: facebook.com

Alternative metalová formace Alter Bridge, v jejímž čele stojí Myles Kennedy, často označovaný za jednoho z nejlepších zpěváků moderní doby, vystoupí během svého letošního turné i v České republice. Přiveze ukázat nově vydané album.

Alter Bridge představí českému publiku svou nahrávku The Last Hero14. června. Ta vyšla na konci loňského roku a jedná se tak o už pátý studiový počin detroitské kapely, jíž svým čtyřoktávovým ječákem dominuje Myles Kennedy, též známý pro svou několikaletou spolupráci s legendárním Slashem.

Koncert se bude konat v pražském Foru Karlín a Alter Bridge ho odehrají ve své už třináct let nezměněné sestavě, jejíž součástí je vedle Kennedyho i kytarista Mark Tremonti, baskytarista Brian Marshall a bubeník Scott Phillips. Za dobu svého působení si s pěticí desek dokázali vedle přízně fanoušků získat i nejednoho hudebního kritika a jejich zvuk kombinující moderní metal s prvky blues a klasického rocku se stal nezaměnitelným.

Vstupenky je možné pořídit v předprodejní síti TicketPro za cenu 1 590 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.