Thundercat v rámci představení nového alba navštíví i Prahu

Thundercat | Foto: youtube.com

Virtuózní americký  zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a držitel Grammy – Thundercat vydá 24. února své třetí studiové album Drunk. Hostují na něm jména jako Kendrick Lamar, Pharrell, Michael McDonald, Kenny Loggins, Wiz Khalifa, Kamasi Washington a Flying Lotus. Thundercat představí novinku naživo i v Praze.

Po desce The Beyond/Where The Giants Roam, vydané v roce 2015, má pro nás Thundercat připravenou novinku Drunk. Nachází se na ní 23 tracků, mezi nimiž nechybí dobře známé singly Bus In These Streets a Them Changes. Aktuálním singlem z nového alba je skladba Show You The Way vydaná koncem ledna a hostují na ní dva Thundercatovi hrdinové a hudební ikony Kenny Loggins a Michael McDonald.

„Oba dva jsem hodně poslouchal a zrovna u nich jsem se naučil poctivosti v hudbě. Kenny Loggins je jedním z mých nejoblíbenějších skladatelů,“ poznamenal Thundercat.

Thundercat, vlastním jménem Stephen Bruner, je vyhledávaným basistou spolupracujícím s velkými jmény jako Erykah Badu, Flying Lotus, Kendrick Lamar, Stanley Clarke nebo Suicidal Tendencies. Skvěle prokládá různé hudební žánry od soulu přes jazz až po elektro a funk. Za kolaboraci s Kendrickem Lamarem na tracku These Walls získal loni svou první Grammy v kategorii Best Rap/Sung Collaboration.

V rámci světového Drunk Tour 2017 dorazí Thundercat 5. dubna do pražského Lucerna Music Baru, kde ho doprovodí přátelé Dennis Hamm (klávesy) a Justin Brown (bicí). Nenechte si ujít tuto mimořádnou hudební událost!

Vstupenky jsou v prodeji na webu Lucerna Music Baru a v sítích GoOut, TicketPro a Ticketportal.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)