Pražští hiphopeři Prago Union budou křtít své nové album

Prago Union | Foto: Alexander Dobrovodský

Vážný BOOMBOX – to je název party, na které pokřtí Prago Union s kapelou Champion Sound svou čtvrtou studiovou desku Vážná hudba. Stane se tak ve čtvrtek 14. listopadu v pražském Lucerna Music Baru. 

Prago Union je pražská hiphopová formace, která vznikla někdy před deseti lety. Za tu dobu vydala čtyři studiová alba – právě poslední z nich, desku s názvem Vážná hudba, se chystá v polovině listopadu pokřtít. Prago se tentokrát rozhodli neplýtvat časem a nepřizvali si žádné speciální hosty. Pouze oni sami s kapelou Champion Sound, kterou můžete znát spíše jako Livě Band, předvedou fanouškům v Lucerně téměř dvouhodinový koncert. Hrát se kromě nového materiálu budou i starší kousky.

Vážná hudba, která vyšla 16. června, si z recenzí odnáší průměrné hodnocení 90% a vypadá to, že ji nemine nějaká ta nominace na hudební cenu. Champion Sound na ní vylepšili zvuk a při tom i stihli změnit své obsazení. Staré pecky taky dostaly nový kabátek. Všechno zkrátka funguje tak, jak má. A bude i 14. listopadu v Lucerně!

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních sítích Eventim, Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream za 200 korun + poplatky. Na pokladně Lucerna Music Baru je zakoupíte bez poplatků. A pokud nebude vyprodáno, na místě večer v den koncertu budou stát 250 korun.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).