Punkoví matadoři Anti-Flag už za měsíc zboří brněnskou Flédu

Anti-Flag | Zdroj: facebook.com

Anti-Flag jsou u nás poslední roky téměř jako doma a Českou republiku nezapomenou navštívit ani na svém nadcházejícím evropském turné. Během něj zavítají mimo jiné i do brněnské Flédy, kterou rozproudí spolu s českou partou Rabies a sousedy z Rakouska Barrier Reef/The Great.

Koncert se bude konat 19. dubna v již zmíněném klubu Fléda. Bude se přitom jednat už o páté vystoupení Anti-Flag v Česku za posledních několik let, přičemž naposledy se u nás punková formace z Pittsburghu zastavila během loňského Rock For People v Hradci Králové. Že jejich show tedy stojí za to, o tom ví tuzemské publikum své, a tentokrát se navíc může těšit i na písně z debutového alba Die For The Government, jež kapela nedávno po dlouhé době zařadila do svého setlistu.

Zatím posledním počinem Anti-Flag, kteří již 18 let hrají ve složení Justin Sane, Chris No. 2, Chris Head a Pat Thetic, je předloni vydaná deska American Spring. Na té se, ostatně jako na všech předchozích, věnují převážně politickým a aktuálním globálním problémům.

Čeští Rabies dostanou možnost zahrát si s Anti-Flag už podruhé za svou několikaletou kariéru. Minule se tak stalo na festivalu Mighty Sounds v roce 2013 a skupina z Bystřice nad Pernštejnem se i díky těmto příležitostem postupně dobývá mezi stálice naší punkové scény.

Vstupenky na koncert je možné pořídit v předprodejní síti TicketPortal za cenu 450 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.