Rage v nové sestavě zavítají těsně před Vánoci do Zlína

Rage | Zdroj: pragokoncert.cz

Zlínští fanoušci Rage můžou začít jásat. V rámci svého koncertní šňůry navštíví i české fanoušky, a to ve zlínském Masters of Rock Café. Zároveň se představí v nové sestavě.

Rage, heavy/power metalové trio, tento rok slaví své 20. výročí od vydání alba Black In Mind, a tak se kapela rozhodla, že tuto událost oslaví společně s fanoušky na koncertech. Na show pojmenovanou Black In Mind 20th Anniversary Tour se vydají již na podzim a během svého turné si udělají zastávku i ve Zlíně. Zde odehrají své největší hity a samozřejmě i písně z výše zmíněného alba.

Rage se představí se starým materiálem, zato v nové sestavě, protože skupinu opustili hned dva členové, které nahradili kytarista Marcos Rodriguez a bubeník Vassilios „Lucky“ Maniatopoulos. Na koncertní šnůře s nimi společně vystoupí i švýcarská formace Maxxwell (hard rock) a Emerald Sun (power metal).

Celá koncertní show této silné a více než zajímavé trojice se odehraje 12. prosince ve zlínském Masters of Rock Café. Vstupenky lze zakoupit v sítích TicketArt, TicketPro a TicketPortal nyní za zaváděcí cenu 590 Kč, která trvá do konce srpna.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 353 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.