Rapper NF zavítá do Prahy

NF | Zdroj: facebook.com

Americký rapper NF vydal novou desku a přijede se s ní pochlubit i k nám!

Nathan Feuerstein, známý pod pseudonymem NF, se hudbě věnuje od roku 2010, kdy mu začala pomáhat filtrovat bolest, kterou cítil z neočekávané smrti své matky. První album vydal týž rok a o čtyři roky později se upsal Capitol Christian Music Group. Pod jejich křídly se vydané EP vyšplhalo na přední místa amerických hitparád. Od té doby následovaly ještě desky MansionTherapy Session.

Právě kvůli příslušnosti k CMG se jeho hudbě říká křesťanský rap. Samotný rapper s tím úplně nesouhlasí, jeho styl je přirovnáván spíš k Eminemovi, Logicovi či Machine Gun Kellymu. Nejčerstvějším kouskem v jeho diskografii je Perception, deska dospělejší a experimentálnější než předchozí.

NF bere svou novou desku Perception na evropské turné a 20. dubna 2018 se zastaví i v pražském MeetFactory. Vstupenky za 490 Kč jsou k dostání na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.