Repulsed představí v Modré Vopici nového kytaristu

Repulsed | Zdroj: archiv kapely

Tuzemská metalová formace Repulsed zahraje v Modré Vopici v Praze po boku francouzských Fight for Ashes a Sunquake. Domácí scénu bude reprezentovat ještě No Misery Left.

Kapela Repulsed, která je na scéně od roku 2010 v rámci pražského koncertu v Modré Vopici představí též svého nového kytaristu, kterým je Sebastian Pernica. „Nový kytarista obohatil naši kapelu o ještě progresivnější prvky,“ zmínil se zpěvák skupiny Repulsed Martin Halma.

Právě progresivitou se kapela vyznačuje. Změny temp, krkolomné postupy, výrazné melodie. A to vše je zabalené v úhledném moderním metalcore hávu.

Letos vydali Repulsed EP s názvem Patterns, které navazuje na dva roky starou nahrávku Blinded. Také se objevili na kompilaci Musick Attack Metal Compilation, která vyšla jako příloha časopisu Pařát. Vstup do Modré Vopice je 30. října pouze 100 korun, tak se přijďte přesvědčit o tom, jak Repulsed šlapou naživo.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...