Rihanna se stěhuje do O2 areny

Rihanna | Zdroj: Facebook.com

Fanoušci si koncert Rihanny pod otevřeným nebem bohužel nevychutnají. Ten se kvůli problémům stěhuje do kryté O2 areny a mění se i datum konání.

Na veškeré příznivce této snědé krásky se tento rok usmálo štěstí v podobě jejího koncertu v České republice, kam Rihanna zavítá po několika letech. Open air v Edenu 26. července se ale nekoná a přesouvá se do zastřešené O2 areny z důvodu logistických a produkčních problémů. Tam se celá show odehraje o den dříve, tedy 25. července.

Vstupenky lze vrátit v místě jejich zakoupení od 24. února do 30. června 2016, protože se nevyměňují v prodejních místech Ticketportal.

Pořádající společnost Live Nation se všem poškozeným omlouvá za komplikace a v případě dotazů je můžete kontaktovat na info@livenation.cz.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 355 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.