Robbie Williams přiveze The Heavy Entertainment Show už tento týden do Prahy

Robbie Williams | Zdroj: facebook.com

Britská popstar, Robbie Williams, vydal v listopadu loňského roku desku, s kterou je aktuálně na turné. Do Prahy zavítá už v sobotu, a to na Letiště Letňany. Těšíte se?

Nová deska The Heavy Entertainment Show vyšla počátkem listopadu loňského roku a hned pár dní na to, byly na tiskové konferenci oznámeny termíny a místa konání The Heavy Entertainment Show Tour 2017. Devět měsíců se tak čeští fanoušci těšili na vystoupení největší evropské popové ikony, Robbieho Williamse.

První vlaštovkou z nové desky přitom byl říjnový klip k singlu Party Like a Russian, kde se popový rebel převtělil do ruského oligarchy obklopeného tanečnicemi. Úspěšné video získalo na kanále YouTube během prvních 24 hodin více než 6 milionů zhlédnutí. Nové album sestává i ze skladeb velmi blízkých Robbieho životu, a to například v písni Love My Life, kterou věnoval své ženě a dětem, a Motherfucker, což je šprýmařská óda pro syna. Z Love My Life se stal i rádiový hit doprovázen jinak nezajímavým videoklipem.

Srdce nestárnoucích hitů, jakými jsou Feel, Angels či Millenium, dorazí se svou monstrózní show do Česka již v sobotu 19. srpna, a to konkrétně na Letiště Letňany v Praze, kde mu předskočí kapela Erasure.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.