VIDEO: Mirai natočili nový klip v Japonsku, bude to zase útok na hitparády?

Mirai, Sázavafest 2017 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Kapela Mirai, která je aktuálně jednou z hitmakerů nejen populární Evropy 2, přišla s novým singlem s hitovými ambicemi. Klip pak frontman Mirai Navrátil natočil s Ondřejem Urbancem v Japonsku.

Po hitech Cesta z města a Když nemůžeš, tak přidej nyní přichází kapela Mirai s dalším chytlavým singlem. Nese název Pojď, zapomenem a je další vlaštovkou z připravovaného debutového alba kapely, které by mělo vyjít letos na podzim. Na desku poté kapela naváže společným turné s Poetikou.

Videoklip k novému singlu vznikal v Japonsku, kde má frontman Mirai Navrátil kořeny. Pouze za doprovodu kameramana Ondřeje Urbance se vydal na pár dní do měst, jako je Tokio, Kjóto nebo Fukuoka, a společně tam nasbírali přes 40 hodin materiálu.

„Část mé rodiny pochází z Japonska a natočit videoklip právě tam jsem si vždycky přál. Točili jsme čtyři dny od nevidím do nevidím, spali dvě hodiny denně. Modlili se, aby nám neodešla kamera, protože jsme neměli zálohu. Prosili strážce zákona, kteří nás neustále odněkud vyháněli, ať nás nechají točit. Ondra k sobě neměl štáb, jak bývá zvykem, a týmem jsem byl v podstatě jenom já a kamarádka Emi Ichinomiya, bez který by to nešlo. To prostředí nás nabíjelo, takže když jsme nemohli, přidali jsme,“ vypráví Mirai Navrátil.

Novinka, kterou premiérově představila Evropa 2, nasbírala za pouhé 2 dny od zveřejnění přes 50 000 zhlédnutí. Zdá se tedy, že Mirai i po veleúspěšném singlu Když nemůžeš, tak přidej, jdou stále vpřed.

Naživo si nejen tyto hitovky budete moct poslechnout na turné s Poetikou, které během října navštíví Velké Meziříčí, Vratislavice, Brno, Ostravu, Plzeň, České Budějovice a Prahu.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.