Rock-metalový koncert zazní pod taktovkou seveřanů

Sirenia | Foto: facebook.com/sirenia

Na podzim se v pražském Rock Klubu uskuteční koncert v podání severské metalové kapely Sirenia. Nenechte si ujít tuhle symfo-gothickou show.

Tento koncert se odehraje ve středu 16. listopadu v Rock Klubu Nová Chmelnice Praha. Vystoupí zde mnoho zahraničních umělců. Pojďme si představit alespoň pár z nich:

Hlavním hostem této akce bude norská symfo-gothic rock-metalová kapela Sirenia, která byla založena v roce 2001. Za patnáct let své existence se Sirenia, nebo původně Master of Sirenia, vypracovali na přední příčky norské hitparády.

Viking-folk-metal, to je přesně žánr, na který se můžeme těšit od skupiny Týr z Faerských ostrovů. Kapela je pojmenována podle germánského Boha války Týra, není proto překvapením, že většina jejich textů se točí kolem vikingské mytologie. Chlapci už k nám jednou zavítali a to v roce 2013. Letos navíc chystají nové album, můžeme se tedy připravit i na některé nové kousky.

Dále se můžete těšit na lotyšský heavy-metal v podání Relicseed, melodic-death-metal od švýcarských Xaon a v neposlední řadě také na kanadskou heavy-power kapelu Unleash the Archers.

Vstupenky jsou k dispozici v síti GoOut od 520 Kč.


Napište komentář