Skillet se brzy vrátí do Česka

Skillet | Foto: facebook.com

Dechberoucí rocková skupina z Memphisu se k nám po Rock for People vrátí v rámci menšího turné, a to rovnou do dvou měst.

Kapelu Skillet jsme měli u nás možnost vidět již v roce 2013, kdy předskakovala skupině Nickelback. Zde předvedla úžasný výkon a parádní show, čímž si získala mnoho nových fanoušků. Jejich hity jako Monster a Falling Inside the Black zaujaly publikum natolik, že se do Česka vrátili i letos jako jedni z mnoha účinkujících na Rock For People.

Při jejich další návštěvě v listopadu bude předskakovat hard-rocková skupina Red Sun Rising. Vypadá to tedy na slušný rockový nářez!

Svou další show v Česku kapela začne 30. listopadu, kdy navštíví brněnský klub Semilasso. Hned 4. prosince pak budou vystupovat v Praze v Malé sportovní hale.

S nákupem lístků rozhodně neotálejte, protože kapacita obou míst je velmi omezená. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí od 500-700 Kč a předprodej začal již dnes 30. 7. 2016 v síti GoOut.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)