Slovenští Billy Barman se za týden představí v Praze a Brně

Billy Barman | Zdroj: archiv kapely

Billy Barman už příští týden předvedou, proč jsou u posluchačů stále oblíbenější. Vystoupí v pražském klubu La Loca a v brněnském Kabinetě Múz.

Slovenští rodáci Billy Barman jsou považováni za jednu z nejlepších koncertních kapel současnosti. Posoudit jste to mohli na některém z letošních Majálesů či na slovenských festivalech Pohoda a Grape, kde představili aktuální album Modrý jazyk. Do indie rocku s hravými texty občas směle míchají lidové motivy.

Ve čtvrtek 20. listopadu vypustí Billy Barman nový videoklip k písni Kolotoč. O den později, tedy 21. listopadu, zahrají tuto a mnoho dalších skladeb na koncertě v pražském klubu La Loca. O několik dní později, konkrétně 27. listopadu, představí svou živou show i v Brně, v Kabinetě Múz. Zde se k nim připojí česká formace Profesor Leopard.

 

 

 

 

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.