Stereo MC’s představí svou show ve třech městech ČR

Stereo MC's | Zdroj: Presscode

Anglická partička Stereo MC’s si na listopad naplánovala koncerty v České republice. Fanoušci se mohou těšit na opravdovou taneční párty. A to hned ve třech městech.

Sestava z Nottinghamu v listopadu potěší tuzemské fanoušky třemi koncerty, které se uskuteční v Ostravě, Mariánských lázních a v Praze. Zastaví se u nás v rámci Full connected Live Show + Collected Box Set Release Tour a přehrají jejich kompletní nejúspěšnější album Connected. Poprvé v jejich kariéře. Současně se fanoušci mohou těšit na hity z jejich nového CD boxu Collected, který obsahuje všechna vydaná alba, nové singly, remixy a doposud nezveřejněné skladby z předešlé doby.

Stereo MC’s jsou považováni za jednu z nejlepších tanečních formací na světě. To dokazuje i fakt, že se na světové scéně drží již více než dvacet let. Skupina absolvovala turné například s U2, Peterem Gabrielem, Happy Mondays, Lennym Krawitzem a mnoha dalšími.

Po celém světě posbírali Stereo MC’s nepřeberné množství hudebních cen a prodali několik milionů alb. Aktuálně se fanouškům představují v sestavě Rob Birch (zpěv), Nick Hallam (electronica), Owen If (bicí), Cath Coffey a Aina Westlye (doprovodné vokály). ,,Diváci v Česku se dokážou svézt na vlně energie, kterou ze sebe během koncertů vydáváme,“ váží si tuzemského publika Nick Hallam. „Dáváme do svých vystoupení úplně všechno a neděláme rozdíly mezi live koncertem a DJ setem,“ dodává.

Termíny koncertů Stereo MC´s v ČR:

7. listopadu – Ostrava, Marley Club

8. listopadu – Mariánské lázně, Club Na Rampě

19. listopadu – Praha, Rock Café


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...