The.Switch pokřtí singl a splní si sen

The.Switch | Zdroj: bandzone.cz

The.Switch přichází s novým materiálem – a na křest je přijdou podpořit jejich bozi WWW Neurobeat! The.Switch prý roky snili o tom, že se s nimi setkají na jednom pódiu, ne nadarmo tak má jejich společný koncert 16. prosince v Paláci Akropolis podtitul The Dream come true event.

The.Switch nejspíš není třeba představovat. Žánrově se charakterizují jako emo-crossover a svými koncerty nabitými energií si v Čechách získali obrovskou fanouškovskou základnu. Jejich poslední deskou je třetí část série Na Dosah.

WWW vznikli v 90. letech a stáli u zrodu hiphopové scény u nás. Svou tvorbou však hranice hip-hopu překračují, nebojí se experimentů a z jejich textů sálá podivný neklid. Kapelu tvoří Ondřej a Milesa Anděrovi, texty plné básnických prostředků jsou převážně dílem malíře Lubomíra Typlta. Letos vydali svou zatím poslední desku Atomová včela. V Akropoli je jako zvláštní host doprovodí bubeník Pavel Fajt.

Koncert začne v 19 hodin 45 minut, kapely slibují speciální dramaturgii, společné songy a kdoví, čeho se ještě návštěvníci dočkají. Vstupenky lze koupit v předprodeji přes Smsticket za 150 korun nebo na místě za 200 korun.


Napište komentář