The Tap Tap zvou na čtvrtou Mikulášskou show

The Tap Tap | Zdroj: archiv kapely

Mikulášská show The Tap Tap se odehraje první den v prosinci v Opeře, kde vystoupí mimo jiné i několik hostů.

Přesně 1. prosince se uskuteční čtvrtý ročník Mikulášské show, na které zahrají členové kapely The Tap Tap s celou řadou speciálních hostů. Vystoupení proběhne v sálu Státní opery a bude spojeno, jak jinak, než s charitou. Výtěžek z koncertu půjde na dostavbu Jedličkova ústavu, jak už tomu bylo po turné The Tap Tap načerno. ‚‚Odehráli jsme desítky koncertů v českých regionech a mezitím i dva koncerty v Izraeli. Výstava černého humoru o lidech s hendikepem má velký úspěch a v současnosti probíhá na třech místech v ČR. Kromě startovních 5 milionů, které loni věnoval pražský magistrát, se podařilo vybrat necelých 500 tisíc korun. Velmi si vážíme toho, že diváci našich koncertů na sbírku přispívají. A o to víc si vážíme podpory těch mimopražských, protože když oni jsou ochotní přispět na něco, co je v Praze, tak to už opravdu něco znamená,” říká kapelník Tap Tap a manažer sbírky Šimon Ornest.

Na pražském koncertu nebude chybět samozřejmě mikulášské představení s nadílkou. Koncertu se zúčastní také řada hostů, jako Xindl X, Dan Bárta, herec Roman Zach či lidovka Notičky. A ve velmi nezvyklé roli vystoupí s The Tap Tap i generální ředitel Ford Motor Company Jan Laube. ‚‚Mikulášská v Opeře je už tradičně vrcholem naší koncertní sezóny a zároveň skvělou příležitostí seznámit s naším celoročním úsilím širokou veřejnost. Vždycky se do opery těšíme, protože je to skvělé místo na předvánoční mikulášské řádění. Věřím, že to tak cítí i naši fanoušci, a že budeme mít znovu vyprodáno,‘‘ říká o akci moderátor Ladislav Angelovič, vedle kterého se letos postaví herec Jiří Mádl.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.