Thom Artway chystá velký pražský koncert

Thom Artway | Zdroj: Warner Music

Mladík z malé moravské vesničky rozhodně nezahálí a stále zaplňuje naše kalendáře. Podívejte se, co teď chystá.

Nejen že jako vítěz prestižní soutěže Czech Fresh nahrává ve studiu Sono nové písničky a čeká ho účast na celosvětovém charitativním koncertu Amnesty International, k tomu ale připravuje velký podzimní koncert v pražském Paláci Akropolis. Chystá se představit nový singl Sleeping Next To You a uvede i hosty, Honzu Kovaříka z kapely Jelen a Mikoláše Růžičku ze skupiny Republic of Two s projektem PIANO.

Již zmíněna akce Amnesty International s názvem Daruj domov proběhne 20. září. Díky Czech Fresh vystoupí Thom po boku Eda Sheerana, Hoziera, Jesse & Joy nebo Mashrou’ Leily.

V Paláci Akropolis uslyšíte nejen písničky z Thomova prvního EP Still Standing in The Unknown a jeho prvního alba The Hedgehog, ale i hit I HAVE NO INSPIRATION, singl In Your Mind a zbrusu novou píseň Sleeping Next To You. Koncert budou také zaznamenávat kamery České televize, takže se na něj budete moci podívat i později z klidu domova.

Aktuálně nahrávám nové písničky, které poprvé naživo zahraji až v Akropoli. Těším se!” vzkazuje Thom Artway.

Vstupenky na 5. října můžete zakoupit v síti GoOut a na stránkách místa konání, Paláce Akropolis. Cena vstupenek je v předprodeji 200 Kč, na místě pak 250 Kč.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.