Tyler Ward se vrátí do Prahy se svou vlastní muzikou

Tyler Ward | Foto: Sean Hagwell

Tyler Ward patří k mistrům cover verzí s nimiž má úspěch po celém světě. Teď se však ukazuje ve zcela jiném světle prostřednictvím svého originálního alba a evropského turné.

Do povědomí lidí se Tyler Ward dostal především díky novým médiím, která rád využívá k šíření své hudby. Určitě jste i vy měli možnost si ho poslechnout na YouTube nebo na Facebooku, kde oslňuje skvělými cover verzemi hitů např. od Imagine Dragons, Coldplay, LMFAO nebo Justina Biebera. Fanoušci ho zbožňují a on je považuje za svou inspiraci, protože jej bezmezně podporují.

Ward debutoval s albem Hello Love Heartbreak, které bylo nabité předělávkami slavných hitů. Teď se však chce ukázat také s vlastní tvorbou a vydává proto dlouho očekávané album s názvem Honestly. To je dostupné od 18. října. Odtud pochází i duet s kolegyní Lindsey Stirling, který pojmenovali Some Kind Of Beautiful. Na Facebooku je sdílen rychlostí blesku.

V den, kdy zamířilo album na prodejní pulty, vyrazil Ward na evropské turné. Startovalo v Německu a odtud míří i k nám. Nebude tu však poprvé. Během oslav dvacátého výročí klubu Roxy a NOD v říjnu 2012 zde účinkoval v rámci svého turné k první desce. V klubu Chapeau Rouge vystoupí již za pár dnů! Všichni, kteří tedy máte 5. listopadu čas, nenechte si ujít skvělou show plnou jeho cover verzí, ale i vlastních počinů za doprovodu kapely.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.