Unknown Mortal Orchestra zavítají v listopadu poprvé do Prahy

Unknown Mortal Orchestra | Foto: Stephen Thompson

Americká rocková trojka Unknown Mortal Orchestra zavítá během svého evropského turné také do Prahy. 15. listopadu se v klubu Chapeau Rouge představí se svým novým EP.

V těchto dnech zahájili Unknown Mortal Orchestra severoamerické turné, během kterého sklízí chválu jak od hudebních posluchačů, tak i od odborné veřejnosti. Kromě jejich originální tvorby je oceňováno také jejich neobvyklé hudební nadání a schopnosti. Po koncertě, jejž kapela nedávno odehrála v San Franciscu, se o nich The Daily Californian vyjádřil, že „na jejich hraní by mohl žárlit jakýkoli muzikant z Berkley (jedna z nejslavnějších hudebních univerzit na světě).”

Unknown Mortal Orchestra se v Praze předvedou se svým novým EP, které nese název Blue Record. Na tomto výhradně akustickém EP se objevily jak písně z alba II, které kapela vydala v únoru letošního roku, tak i coververze známých skladeb. Bonbónkem pro návštěvníky koncertu bude, že EP, které se bude od konce října prodávat hlavně online, si budou na koncertu moci zakoupit v limitované edici na vinylu.

Přijďte si tedy 15. listopadu do pražského Chapeau Rouge užít skvělý koncert amerických Uknown Mortal Orchestra. Předskakovat jim bude holandská pop-garage kapela Mozes and The Firstborn.

 


Napište komentář

Sabína Hancinová
O Sabína Hancinová 42 Článků
Z Košíc, v Prahe. Študujem Mediální studia a Elektronickú kulturu a sémiotiku na Univerzite Karlovej. Kreslím a počúvam hudbu.